Chinosy męskie w stylizacji komunijnej

Spodnie chino to jedne z klasyków goszczących w szafie większości mężczyzn. Ze względu na swój uniwersalny krój są bardzo popularne. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to przedstawiciele elegancji, w których każdy wygląda dobrze. Stanowią świetną alternatywę dla jeansów. Co więcej to idealna opcja na rodzinne święta. Zbliża się okres komunii świętych, warto więc pomyśleć o włączeniu ich do stylizacji.

Chinosy na komunię świętą, czy wypada?

Spodnie chinosy męskie ze sklepu Dstreet to synonim elegancji i mimo tego, że coraz częściej łączone są przez młodzież z luźnymi T-shirtami, warto wrócić do klasyki i postawić na kompozycję łączoną z klasyczną białą koszulą. Bez wątpienia elegancji doda cienka, dzianinowa marynarka męska, która stanie się idealnym dopełnieniem komunijnego look’u. Nie warto zapominać o odpowiednich butach – zamszowe mokasyny będą najlepszą opcją.

Zakup w sieciówce czy wizyta u krawca?

Przed tym dylematem staje wiele osób. Panuje powszechna opinia o niskiej jakości materiałów oraz słabym wykonaniu egzemplarzy znajdujących się w sklepach odzieżowych popularnych marek. Nie jest trudno się z tym nie zgodzić. Warto jednak poświęcić więcej czasu i znaleźć coś, co zaspokoi wymagającego klienta. Wizyta u krawca to pewność solidnego wykonania i idealnie dobranego fasonu do sylwetki, niestety to także spore obciążenie portfela. Chinosy skrojone idealnie na właściciela to wspaniała opcja, ale przeznaczona dla osób z większym budżetem.