Modne swetry męskie, które warto mieć w swej garderobie

Wśród swetrów męskich znaleźć można olbrzymią różnorodność fasonów i wzorów, z których każdy mężczyzna bez problemu wybierze coś idealnie dopasowanego do swojego stylu oraz gustu. Oto krótkie zestawienie najbardziej modnych swetrów ostatniego sezonu.

Rozpinane z guzikami

Szczególnie dużą popularnością cieszą się swetry męskie z Dstreet zaopatrzone w guziki, szczególnie tymi dużymi i łatwo rzucającymi się w oczy. Są one bardzo wygodne przede wszystkim dlatego, że można w każdej chwili szybko je zdjąć i założyć ponownie. Jeśli zaś jest nam zbyt ciepło, można także nosić je rozpięte. Pasują do wielu innych elementów garderoby, z którymi tworzą bardzo ciekawe stylizacje.

Z kapturem

Bardzo dobrze w ostatnich latach sprzedawały się także modne swetry ze kapturem. Sprawdzają się one szczególnie wtedy, gdy inny element naszej garderoby nie posiada kaptura. Wówczas może on dobrze ochronić głowę przed deszczem, a szczególnie przed silnym i zimnym, jesiennym wiatrem. Jest to bardziej młodzieżowa i luźna wersja swetra, która jednak przypadnie do gustu także panom w średnim oraz starszym wieku.
Golfy

Warto także zwrócić uwagę na golf, który od kilku lat cieszy się w męskiej garderobie coraz większą popularnością. Golfy sprawdzają się szczególnie zimą, gdy na dworze doskwierają już naprawdę niskie temperatury. Może być on noszony także wtedy, gdy nie chcemy zakładać szalika, gdyż pełnić może tę samą co on funkcję. Golf bardzo dobrze komponuje się z klasycznymi dżinsami, a także w zestawieniu z kurtką w topie parki lub ramoneski.