Kobieta

Jakie zimowe kurtki damskie są modne zimą 2019?

Chociaż zima to czas, kiedy dla wielu osób przestają liczyć się trendy w modzie, a ważne jest jedynie poczucie ciepła i wygoda, mimo wszystko warto wiedzieć, jakie zimowe kurtki damskie są modne w 2019.

Kurtki damskie zimowe na zimę 2019

W tym roku pojawił się zupełnie nowy trend, a mianowicie ogromne i przerysowane kurtki puchowe. W takich kurtkach dobrze wyglądają tak naprawdę jedynie wysokie i szczupłe kobiety, to niestety trend rodem z wybiegów mody, który jest trochę trudno przystosować do warunków na ulicy. Jeżeli jednak ktoś inspiruje się najnowszymi trendami, kolorowe kurtki puchowe to właśnie najgorętszy model tego sezonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dstreet

Zimowe kurtki damskie z wełny

Kurtki damskie zimowe wykonane z wełny, na przykład klasyczne bosmanki w kolorze czarnym lub granatowym, które są ozdobione złotymi guzikami, to jeden z najlepszych wyborów na każdą zimę. Ten model jest ponadczasowy i zawsze w cenie bez względu na rok. Kurtki bosmanki zwykle sięgają trochę poniżej pasa, mają duży kołnierz, który można postawić. Świetnie sprawdzają się w stylizacjach w stylu smart casual. Są eleganckie, a jednocześnie mają bardziej sportowy krój niż na przykład płaszcz dyplomata.

Parka

Ostatni model wart uwagi to klasyczna parka dla kobiet. Parki pojawiły się w modzie już sporo lat temu i cały czas świetnie się w niej trzymają. Kobiety je uwielbiają, bo są ciepłe i świetnie chronią też przed wiatrem, a jednocześnie dobrze wyglądają również z sukienkami czy spódnicami w stylu sportowym. Za pomocą dodatków w łatwy sposób można nadać im bardziej kobiecego charakteru.