moda męska
Mężczyzna

Odzież męska dla współczesnego mężczyzny.

Mężczyźni od pewnego czasu, zaczynają się ubierać bardziej świadomie. Czasy niechlujnych bojówek oraz pierwszych lepszych górskich butów mają już za sobą. Rośnie świadomość tego, jak ważny jest ubiór. Jest to pewnego rodzaju wizytówka. To, jak wyglądamy, mówi o nas. Jak współcześnie wyglądają mężczyźni?

Faceci z korporacji:

moda męskaW środowisku korporacji i wszelkich rodzaju biur, wiedzie, zdawałoby się, styl opierający się na symetrycznych, klasycznych kształtach. Bardzo popularne są jaskrawe kolory (różowy, żółty, niebieski), a także wzory kwiatowe i orientalne, szczególnie na koszulach. Marynarki, także nosić będą zazwyczaj kolorowe. Nie jest to jednak reguła, a czarny, elegancki płaszcz jest obecny w każdej modzie. Moda męska to także buty, a tu górują trzewiki i mokasyny.

Nastolatkowie:

Młodzi ludzie zaś, to zupełnie inna odzież męska oraz styl. Luźny, amerykański i odważny. To u młodzieży właśnie najbardziej widać przemiany w modzie męskiej. Kolorowe, dziwaczne, mogłoby się wydawać buty czy szerokie niczym sukienki spodnie – to coś, z czym eksperymentują.

Jednakże, w dalszym ciągu, nie wszyscy przejmują się swoim wyglądem, oraz nie wszyscy przykuwają do niego szczególną uwagę. Bardzo duża część facetów wybiera luźny, sportowy strój z tych najbardziej popularnych sklepów. Większość ich stroju stanowić będą ubrania ze sklepów sieciowych, buty zaś najmniej będą ich różnić od reszty – będą to w większości przypadków zwykłe trampki czy buty sportowe, które modne są prawie w każdym kręgu.