Kobieta

Spódnica mini – jak ją nosić, aby świetnie wyglądać?

Spódnica mini jest tego rodzaju odzieżą, którą charakteryzuje przede wszystkim to, że jest po prostu krótka. Nie każda z kobiet czuje się mentalnie gotowa, żeby nosić spódniczki mini. Co zrobić, aby pięknie w nich wyglądać i na jakiego rodzaju okazje je zakładać, a kiedy unikać?

Spódniczki w wersji mini to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla szczupłych kobiet. Należy pamiętać jednak żeby twoje nogi były wypielęgnowane i zadbane.

Jak nosić spódniczki mini, aby nie wyglądać wyzywająco?

Przede wszystkim należy dobrać rodzaj materiału, nie powinien on prześwitywać. Bardzo ważna jest również długość. Jasne, że spódniczki mini są krótkie, ale ich długość powinna umożliwić ci swobodne poruszanie się oraz być takiej długości, aby zakryć twoją bieliznę. W przeciwnym razie możesz czuć się skrępowana, a twój wygląd może zostać nie najlepiej odebrany.

Mini spódnica powinna także być dobrze dopasowana do twojej sylwetki. Oznacza to, że nie powinna ona być ani zbyt luźna, ani zbyt opinająca. Dobrze dobrana spódniczka mini sprawi, że będziesz wyglądała w niej elegancko i podkreśli ona twoją kobiecą figurę.

Zakładając mini spódniczkę, pamiętaj, aby unikać głębokiego dekoltu bluzki czy sweterka. Jednoczesne odsłonięcie nóg oraz części biustu zostanie źle odebrane. Warto to wypośrodkować i nie pokazywać wszystkiego jednocześnie.

Źle może wyglądać także mocny kolor szminki na ustach. Do stylizacji z mini spódniczką dużo lepiej sprawdzi się klasyczny, delikatny makijaż.

Jakie buty nosić do spódnicy mini?

Tutaj także warto uważać i postawić na klasyczne, eleganckie buty. Postaw na naturalność, a osiągniesz pełen sukces. Unikaj takich butów, które przesadnie eksponują twoje nogi. Dobierz takie obuwie, żeby zapewniły ci komfort podczas twojej aktywności w ciągu dnia.

Biżuteria

Dobierz taką delikatną, subtelną biżuterię, nie przesadź z jej ilością. A sprawisz, że będziesz świetnie wyglądała.