damski płaszcz - szary kolor
Kobieta

Wybór damskich płaszczy na zimę

Odpowiednio dobrany i przede wszystkim ciepły płaszcz to klasyka w szafie każdej kobiety! Warto więc wiedzieć, które modele są zdecydowanie najmodniejsze w tym sezonie i jak dobrać płaszcz do konkretnego typu sylwetki, co także jest tutaj istotne, jeśli chce się wyglądać idealnie!

Jakie płaszcze zimowe damskie sprawdzą się w sezonie zimowym 2018?

Na pewno ważna jest tutaj kolorystyka – widać to w nowej kolekcji płaszczy damskich Dstreet: https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_Okrycia-wierzchnie_Plaszcze-951.html. Trendy zmieniają się co sezon, choć generalnie najczęściej dotyczą kilku powtarzalnych kolorów. W tym sezonie, jeśli chodzi o płaszcze damskie zimowe, największą popularnością cieszyć się będą te w kolorze karmelowym lub w jego nieco jaśniejszym odcieniu, piaskowym. Tego typu kolorystyka uważana jest za bardzo elegancką i pasującą do każdej kobiety.

damski płaszcz - szary kolorZ całą pewnością nie można się z tym nie zgodzić. Jest to także odcień, który daje bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o generalne zestawienie stylizacji. Karmelowy, piaskowy i beżowy doskonale wyglądają w połączeniu z mocniejszymi odcieniami. To dlatego na przykład warto taki płaszcz damski zimowy w ciepłym kolorze, połączyć z czerwonymi lub mocno fioletowymi dodatkami.

Zimą warto zadbać o odpowiedni kontrast, aby stylizacja i płaszcz nie zginęły na tle innych. Jeśli natomiast chodzi o sam fason płaszcza, w tym roku po raz kolejny królują te proste, sprawiające wrażenie nieco za dużych. Taki fason jest dobry także dlatego, że bez żadnej przeszkody można zmieścić pod niego dodatkowy sweter, albo bardzo grubą bluzę. Z całą pewnością warto mieć w szafie przynajmniej jeden płaszcz tego typu.