Mężczyzna

Z czym zestawić kurtę jeansową?

Kurtka jeansowa to prawdziwy strzał w dziesiątkę na wiosenne i letnie dni. Jest to ponadczasowy element garderoby, po który chętnie sięgają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Bez trudu można go ciekawie zestawić, a stylizacja będzie nie tylko modna i efektowna, ale również wyjątkowo wygodna. W sklepach można znaleźć szeroki wybór kurtek z jeansu, więc wybór odpowiedniej nie powinien stanowić najmniejszego problemu.

Jeansowy total look

Warto wiedzieć, że denimowy total look znajduje się aktualnie w najgorętszych trendach. Nie każdy jednak lubi łączyć spodnie jeansowe z kurtką wykonaną z tego samego materiału. Jeszcze kilka lat temu takie zestawienie było uważane za modową wpadkę. Obecnie jest to połączenie na czasie, a więc śmiało możemy komponować ze sobą jeansowe elementy. Najważniejsze jest to, aby outfit był zgodny z naszymi preferencjami. Odcienie jeansu mogą się od siebie różnić.

Spodnie kuloty

Każdy, kto jest na bieżąco z trendami powinien wiedzieć, że kuloty stały się prawdziwym hitem. Bez przeszkód możemy nosić do nich modne kurtki jeansowe. Najlepiej jednak, aby sięgały one do linii bioder, a nawet nieco wyżej. Spodnie kuloty dedykowane są głównie szczupłym kobietom. Mogą one dodawać kilku zbędnych kilogramów. Jeśli jednak założymy kurtkę jeansową, to skutecznie zatuszujemy drobne mankamenty sylwetki. Krągły brzuch nie będzie więc rzucał się w oczy. Taką stylizację możemy uzupełnić szpilkami, trampkami, a nawet masywnymi butami sportowymi. Możliwości są niemal nieograniczone.