Mężczyzna

Co powinien nosić mężczyzna?

Wydawać by się mogło, że mężczyźni nie mają dużego wyboru, jeśli chodzi o rodzaje ubrań, które mogą nosić. Jednakże, ostatnio się to zmienia, gdyż rodzajów koszul, czy swetrów jest coraz więcej. Ponadto, po latach do łask wracają również sportowe bluzy męskie.

Kto może chodzić w bluzie męskiej?

Istniało przez pewien czas takie przekonanie, że w pewnym wieku mężczyzna nie powinien już raczej zakładać bluzy, jeśli nie idzie akurat na trening sportowy. Panowie około 30 roku życia bardzo niechętnie ubierali bluzy. Jednakże, moda stale się zmienia i obecnie bluzy męskie są wskazane dla mężczyzn właściwie w każdym wieku. Dlatego też, nie jest niczym dziwnym, jeśli mężczyzna po 40 roku życia zakłada bluzę. Jednakże, bardzo ważne jest, aby odpowiednio dobrać bluzę do pozostałej części stroju jak i do własnego stylu.

Bluzy męskie na różne okazje

Generalnie, bluza nie jest oczywiście strojem wieczorowym. Tym niemniej, czasem może uchodzić za całkiem eleganckie ubranie. Niektóre bluzy natomiast są przeznaczone zdecydowanie na spotkania bardzo nieoficjalne. Każdy mężczyzna powinien więc zaopatrzyć się w kilka bluz męskich i ubierać je odpowiednio do ich przeznaczenia. Chodzi zwłaszcza o kroje poszczególnych bluz, jak i o ich kolory i wzornictwo. Generalnie, im zwyczajniejsza i ciemniejsza bluza, tym bardziej elegancka.