Mężczyzna

Ubrania młodzieżowe

Młodzież coraz częściej szuka nowych trendów, czegoś dzięki czemu może się wyróżniać. Zwykła bluzka z nadrukiem nie wystarcza, proste niebieskie jeansy są zbyt naturalne i nie przykuwają wzroku, dlatego każdy chce poczuć się w swoich ubraniach wyjątkowo, przez co szuka w świecie czegoś więcej. Przez to dążenie do oryginalności zaczęto wyciągać na światło dzienne starsze trendy w modzie, a również mniej lub bardziej zapomniane części garderoby. Są to między innymi szkockie spódniczki, czy rybaczki, a nawet swetry.

Ciepłe lecz wciąż modne

Ostatnio bardzo popularne stały się swetry. Jeszcze kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, lecz teraz, kiedy luźna moda dochodzi do głosu, to swetry damskie i męskie są o wiele bardziej popularne. Głównym plusem swetrów jest to, że dają dużo ciepła przez co są niemal niezastąpione w zimowe wieczory. Nie tylko jednak wtedy je się nosi, ponieważ istnieją swetry cienkie, które czasem i nosi się w lato, byleby pasowały do stroju.

Klucz czy dodatek

Swetry mają to do siebie, że są produkowane w różnych stylach. Są takie, które zakładane przez głowę pełnią rolę ciepłej bluzki lub bluzy, a inne są zapinane i zakładane jako narzutka do reszty ubioru. Te pierwsze są przeważnie cieplejsze i grubsze. Mogą być w formie golfu zakrywającego szyję lub też zwykłego zaokrąglonego dekoltu. narzutki natomiast różnią się od siebie przeważnie długością, ponieważ najpopularniejsze są długie, lecz istnieją też krótkie, zapinane swetry. Bez względu jednak na przeznaczenie i grubość, to w każdej garderobie kobiecej powinny się znaleźć jakieś swetry.