Kobieta

Kurtki damskie skórzane

kurtki skórzane damskie

Coraz więcej dziewczyn i kobiet decyduje się, aby nosić kurtki skórzane damskie. Przez wiele lat nie był to zbyt popularny element garderoby i kobiety zazwyczaj go unikały, myśląc, iż skórzane kurtki najzwyczajniej w świecie im nie pasują. Na całe szczęście moda powraca i w aktualnym sezonie możemy podziwiać wiele ciekawych modeli kurtek skórzanych dedykowanych kobietom.

Jakie damskie kurtki skórzane cieszą się największą popularnością?

Zdecydowanie na topie są kurtki ciemnobrązowe oraz intensywnie czarne. Klasyka zawsze zwycięża, a czarna, skórzana kurtka pasuje do każdej wybranej stylizacji. Jeśli chodzi o fason to klasyczny, prosty, sięgający bioder jest zawsze jak najbardziej na topie.

Wybierając kurtki damskie skórzane z Dstreet, warto wziąć też pod uwagę, czy potrzebujemy uniwersalnej kurtki, która nada się na wszystkie cztery pory roku, czy świadomie decydujemy się na kurtkę ocieplaną. Specjalnie z myślą o zimnych miesiącach, projektanci stworzyli kurtki skórzane, które od spodu ocieplane są najczęściej wełną. Dzięki temu nawet zima nie będzie straszna największym fankom skórzanych kurtek.

Z czym łączyć damskie kurtki skórzane?

Skóra pasuje do wszystkiego, a więc  każda stylizacja skompletowana z kurtką skórzaną, na pewno będzie całkowitym hitem. Wszystko zależy od stylu, który najbardziej nam odpowiada, ponieważ tego typu kurtka pasować będzie zarówno do letnich sukienek, jak i do obcisłych legginsów i wysokich butów. Skórzana kurtka będzie więc świetną bazą do każdego typu stylizacji.